Czarownica i zimowe szaleństwa.

6 lipca 2020

Wydawnictwo: Skrzat

Autor: Maja Strzebońska

Oprawa: Miękka

Ilość stron: 32

Wiek: 3-8

Jeśli lubicie mądre, zabawne i ciepłe opowieści to mam dla was serię pięknie ilustrowanych i pobudzających wyobraźnię książek Mai Strzebońskiej.

Już na samym początku wspomnę, że tę dowcipną propozycję biblioteczną kupicie za grosze🙂! Już widzę tę piękną kolekcję o pomysłowej czarownicy na półkach waszych dzieci😍.

Dziś mam dla was jedną z nich „Czarownica i zimowe szaleństwa”, jest to historia wiedźmy, która spędza pierwszą zimę ze swoimi kotkami. Mali przyjaciele sprawiają, że czarownica ma mnóstwo energii i pomysłów, a wszystko, co robi, robi z myślą o nich.  Zależy jej na wspólnie spędzeniu niezapomnianych chwil. Zjeżdża z dachu na wymyślonych przez siebie nartach, wyrusza na podbój lodowiska z własnoręcznie zrobionymi łyżwami oraz zjeżdża z górki na sankach, ale również w inny sposób niż znamy to z dzieciństwa☺. Czy Czarownica znajdzie pomysł na zabawę, która nie skończy się porażką?

Przygody Czarownicy widzę w życiu codziennym nas rodziców. Zawsze wszystko, co robimy i planujemy jest z myślą o dzieciach, chodź czasem nie zawsze jest tak, jak byśmy tego chcieli, nie znaczy, że nie może być wyjątkowo i zabawnie. Od czarownicy dzieci nauczą się, że warto próbować i się nie poddawać, walczyć o swoje marzenia i dążyć do celu. Nasze pociechy zobaczą, że porażki to nieodłączny element naszego życia, które możemy przyjąć z pokorą i walczyć dalej o marzenia bądź się załamać i spocząć na laurach.

Całość została dopełniona barwnymi ilustracjami, które sprawiają, że zimowe szaleństwa stają się prawdziwsze i pełniejsze. Czytając łatwo przenieść się w świat czarownicy i przeżyć z nią niezapomniane przygody. Dawno nie bawiliśmy się tak dobrze czytając. My z pewnością kupimy kolejne przygody z serii a Ty😉? A może macie już jakąś część, o której warto podzielić się innymi🤔?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *