Tappi.

1 maja 2020

Autor: Marcin Mortka

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Ilość stron: 88

Oprawa: Twarda

Wiek: 4-8

Ilustracje: Marta Kurczewska

Że Tappi jest przez nas uwielbiany, pisałam tu niejednokrotnie❤.

Dlatego dziś mam dla was dwie niezwykłe książki, które z pewnością różnią się od całej reszty. Czym🤔?
Tym, że sami wpływamy na bieg historii. Zaciekawiłam was choć trochę😉 ?
Zainteresowaniem będą się cieszyły starsze oraz młodsze dzieci, bez obaw do czytania wciągnąć mogą się wszyscy!

Tappi to bez wątpienia idealny bohater, wiking o wielkim sercu, większym niż on sam!
Zawsze gotów do pomocy. Jest wrażliwy na cierpienie innych, nienawidzi przemocy i zawsze stara się być sprawiedliwy. Za wszelką cenę stara się walczyć ze złem i znaleźć na wszystko złoty środek❤.

Te niezwykłe książki, składają się z krótkich rozdziałów zakończonych pytaniami do nas.
Każdy Czytelnik sam może wybrać, co powinien zrobić Tappi i przenieść się razem z nim w inne miejsce książki, w ten sposób stajemy się współautorem opowieści.
Niezwykłe jest to, że za każdym razem tworzymy inną historię i inne zakończenie, ścieżki, którymi kroczy Tappi zależą od nas, a przygoda z wikingiem nigdy nie jest taka sama😏😮😲.

Wskaż drogę Tappiemu i pomóż mu rozwiązać zagadkę!

Książka jest napisana przez naszego polskiego i mega wybitnego autora Marcina Mrotka. Została wzbogacona pięknymi ilustracjami przez Martę Kurczewską.
Każda z tych książek jest niezwykła, pełna magii i czarów. Historie są wciągające i zadziwiające, każde dziecko wraz z rodzicem przeniosą się do Szepczącego Lasu i przeżyją niezapomnianą przygodę🤩🙃🤪.

„Tappi, o tym jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki”.

U nas książki o smokach i wszystko co się z nimi wiąże jest mile widziane, jeśli też tak macie to musicie koniecznie mieć tę książkę!🙈🙈🙈

Pewnego letniego i pięknego dnia w Szepczącym Lesie pojawiły się trzy urocze małe smoki, które mama zostawiła pod opieką Markotki. Jednak Tappi nie do końca ufa smoczej opiekunce, a że zawsze ma dobre przeczucie, postanowił to sprawdzić. Ale czy słusznie Tappi nabiera podejrzeń? Jeżeli chcesz to wiedzieć i być może uratować smoki, koniecznie pomóż Tappiemu rozwiązać zagadkę!
🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐

„Tappi, o tym jak na Szepczący Las padł czar”

Zdecydowanie ta książka do zwykłych nie należy! Stwórz własną przygodę i poczuj się jak bohater bajki. Czytaj, decyduj i przeżywaj za każdym razem inną historię!!!

Lubicie magię i czary? To ta pozycja jest dla Ciebie!

Tappi, wiking o wielkim sercu, prawie zawsze zrywał się o poranku, gdyż zwyczajnie szkoda mu było dnia na spanie, lecz tego dnia było zupełnie inaczej, Tappi spał, spał i spał…nagle zerwał się jak szalony, po czym nie mógł uwierzyć, że spał tak długo…ale to nie wszystko, czujny Tappi dostrzega coś dziwnego, nie słyszy śpiewu ptaków! To nie była jedyna rzecz, która go zaskoczyła i zmartwiła, stwierdził więc, że na Szepczący Las ktoś musiał rzucić zły czar i trzeba coś z tym jak najszybciej zrobić. Pytanie kto i dlaczego?

Aby rozwiązać zagadkę, musisz mu w tym pomóc!!!

Co powinien najpierw zrobić Tappi?
Zjeść śniadanie czy może od razu pobiec do niedźwiedzia Brzuchacza?

I co przekonałam was🤔😉?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *