Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

21 kwietnia 2020

Wydawnictwo: Poradnia K

Ilustracje: Daniel de Latour

Wiek: 4-7

Oprawa: Twarda

Ilość stron: 160

Kochani mam do was nietypowe pytanie, czekam oczywiście na szczerą odpowiedź ☺.
Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z waszymi skarpetkami? Wkładacie do pralki zawsze pary, a wyciągacie pojedyncze…hmm czy to niedziwne?

Jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego tak się dzieje, to polecam wam niezwykłą książkę, która wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dowiecie się nie tylko, dlaczego zostaje nam jedna ze skarpetek, gdzie się udaje ta druga i z jakiego powodu, ale również co przeżywa, myśli i jak się czuje… Przygody skarpetek są tak urocze, że z pewnością zmienisz do nich stosunek😉😂

 Jestem przekonana, że wasze dzieci uznają ją za jedną z lepszych książek i sięgnięcie po kolejne części 😉

Każda z przygód jest bardzo wyjątkowa, znajdzie się w niej miejsce na chwilę refleksji, gromki śmiech, bajkę z morałem, wiele pytań, chwile grozy, zaskoczenie i wiele innych ekscytujących doświadczeń.

Niestety, ja żadnej z naszych skarpetek nie rozpoznałam😞, lecz głęboko w środku wierzę, że jak nie w pierwszej części, to może w kolejnych uda mi się poznać niesamowitą przygodę właśnie naszej skarpetki🤗, kto wie, może właśnie któraś z Twoich skarpet jest bohaterką jednej z tych przygód ❤

Jeśli masz już tę książkę, koniecznie daj znać, która z przygód jest waszą ulubioną🤔

Książka jest pięknie oprawiona, wzbogacona wieloma  barwnymi i zabawnymi ilustracjami, zawierająca niesamowite przygody dziesięciu skarpetek, dlatego z czystym sumieniem nie mogę zrobić nic innego jak tylko ją wam polecić!!!

4 komentarze

 • Krzysztof 25 kwietnia 2020jako22:45

  Ulubiona książka córki i najlepsza lektura jak dotąd, polecam wszystkie części.

  • Brygida 27 kwietnia 2020jako21:36

   Oby więcej takich lektur!

 • Sylwia 25 kwietnia 2020jako23:02

  Mamy i uwielbiamy. Idealna dla młodszych i starszych dzieci. Zabawna, nieoczywista i na pewno orginalna. Jeśli ma ktoś wątpliwości, by kupić, również polecam! Wzbogaca kolekcję biblioteki.

  • Brygida 27 kwietnia 2020jako21:38

   Yes, yes yes!!! Pozdrawiam 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *