Zabawa światłem.

15 kwietnia 2020

Magiczna tablica.

Pisanie światłem.

Wiek: 3+

Pisanie światłem…czy nie brzmi to fajnie?
Tak, zdecydowanie tak!
Nasze maluchy są zafascynowane tą formą zabawy (4 lata i 1,5 roku). Na samym początku nie mogłabym nie wspomnieć, o tym, iż jest to najczystsze rysowanie, jakie znam 🤣 i choć brudzić się uwielbiamy, to miło jest czasem zrobić coś, co nie wymaga sprzątania i przede wszystkim pozostawia czyste rączki, tak kochani, ten sposób malowania nie brudzi rąk i jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Tablica świetlna to inteligenta i nowoczesna zabawka, a dokładnie nowa i oryginalna forma pisania czy też rysowania. Nie potrzebujesz ołówka, kredek czy też pędzla a jedynie światła, by się świetnie bawić i uruchomić wyobraźnię, pobudzić zmysły oraz wspomóc rozwój dziecka!

Im ciemniej w pomieszczeniu tym większa frajda, nasz zestaw składa się z tablicy świetlnej A3 do pisania, długopisu LED UV oraz dwóch wzorników do rysowania. Tablica jest wygodna i lekka w użyciu. Po zakończonej zabawie rysunki same znikają.

Kolejną zaletą tablicy jest to, że jest wodoodporna, nie od dziś wiadomo, że pomysły dzieci nie znają granic😄 Dzięki temu, można ją zabrać dosłownie wszędzie!

Tablica jest dedykowana dzieciom już od 3 roku życia, my natomiast zdecydowaliśmy się także na nią  dla naszego 1,5 rocznego synka i to była dobra decyzja, bo świetnie sobie radzi, oczywiście pod czujnym okiem rodziców!

My tuż po kąpieli, a jeszcze przed wieczornym czytaniem, bawimy się wspólnie rysując światłem. Możecie wierzyć bądź nie, ale frajdę z tej tablicy mają nie tylko dzieci🤣
 Może to być idealny prezent dla dziecka, więc jeśli brak pomysłów już spędza Ci sen z powiek, polecam magiczną tablicę, a będzie to strzał w dziesiątkę!

O mały włos zapomniałabym wspomnieć o małym szczególe, który cieszy tak samo mocno, jak tablica😍 Kiedy zdejmiecie nakrętkę długopisu, to tam kryje sie flamaster UV, którym śmiało można pisać po kartkach, ciele czy czymkolwiek chcecie, widać go dopiero pod światłem, dla dzieci to jak magia, cieszy, bawi i nie pozwala aby uśmiech schodził z twarzy😊

2 komentarze

  • Krzysztof 25 kwietnia 2020jako22:47

    Dobrze, że tu trafiłem. Jestem pierwszy raz, ale nie ostatni. Świetna zabawka😉

    • Brygida 27 kwietnia 2020jako21:34

      Cieszę się bardzo 😘

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *