He Yopa! Hej, Przedziadku!

3 marca 2020

Autor: Paul McCartney

Wydawnictwo: Tekturka

Ilość stron: 32

Wiek: 3-6

Oprawa: Twarda

Ilustracje: Kathryn Durst

Poznajcie Przedziadka, odważnego odkrywce, pełnego niespodzianek!!!

“Hej, Przedziadku” to książka całkiem sławnego dziadka. Autorem tekstu jest sam Paul McCarntey – legenda muzyki pop i członek zespołu „The Beatles”.

  Jest to jedna z cudowniejszych książek opisująca relacje dziadka z wnukami. Mam ogromny sentyment do tego typu książek, gdyż sama miałam cudowny kontakt z dziadkami, które cudownie wpłynęło na moje dorosłe życie i po części ukształtowało mnie, z sentymentem i ogromnym ciepłem wspominam te chwile, nadało to mojemu dzieciństwu dużo kolorów, radości i miłości. Dziś za to uważam, iż każde dziecko powinno mieć takich dziadków bądź osobę, która będzie jak Przedziadek, nim może być przecież każdy 😍 ja miałam tyle szczęścia, życzę tego każdemu dziecku ❤

Ta książka to świetny dowód na to, iż ważni są bliscy, rodzina i przede wszystkim czas spędzony z nimi, dlatego budujmy i twórzmy piękne wspomnienia, by móc odtworzyć je po latach!!!!

Jest to historia o niesamowitym dziadku, który zabiera swoje wnuki w nieznane i niezapomniane podróże oczywiście za pomocą magicznego kompasu, który sprawia, iż dzieci przeżywają niesamowite przygody. Podróże dokoła świata przyprawić mogą o zawrót głowy, tego jestem pewna 😃 Podróżujcie na grzbiecie latającej ryby bądź przeżyjcie niezapomnianą przygodę na pustynnej dolinie… Książka z pewnością zabierze was w świat magii i sprawi, że poczujecie się jak w bajce.

Piękne i pełne miłości przygody zostały wzbogacone  arcymistrzowskimi ilustracjami Kathryn Durst. Bez wątpienia nadają książce charakteru i oddają ciepło oraz niezwykłą relację dziadka z wnukami.

Podczas podróży w nieznane z książką, będziecie się wzruszać i śmiać jednocześnie❤

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *