Książki z naklejkami czyli super zabawa!

27 lutego 2020

Crazy Farm!

Czy lubicie książki z naklejkami wraz z subtelnym i gotowym tłem na każdej stronie do własnej interpretacji i aranżacji reszty wizji obrazu?!

Nasze dzieci wręcz uwielbiają, mogłyby godzinami wklejać naklejki na gotowe wzorce i tworzyć niezapomniane i niepowtarzalne dzieła.

Zobaczcie sami na wybrane strony.

Przykład albumu, który wam proponuję, dotyczy jednego tematu, a dokładnie życia na farmie, każda strona oferuje nam inny krajobraz i do dyspozycji 400 naklejek.

Jest to zdecydowanie absolutny hit naklejkowy. Wybór książek jest tak wielki, że każdy może znaleźć ulubioną tematykę dla siebie. Nie jest to nasza pierwsza przygoda z naklejkami i z pewnością nie ostatnia. Zabawę nimi rozpoczęliśmy około półtora roku temu. Spokojnie można ją zaproponować dwulatkowi, aczkolwiek większość z nich dedykowana jest dzieciom powyżej trzeciego roku życia z powodów bezpieczeństwa, dlatego miej dziecko poniżej trzeciego roku na oku😉

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na taką formę zabawy, to koniecznie spróbujcie!!! Zabawa naklejkami to nic innego jak świetna zabawa i nauka jednocześnie. Na rynku znajdziecie również prostsze wersje albumów z naklejkami!

Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem różnorodności tych naklejek, piękne i do tego z pomysłem. Zabawa może okazać się idealną formą dla całej rodziny!!!

I jak przekonałam was? 🤔

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *