„Jak Winston uratował Święta”

4 grudnia 2019

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Autor: Alex T. Smith

Oprawa: Twarda

Ilość stron: 176

Wiek: 6+ ( my czytamy obecnie z 3-latkiem)

Tego jeszcze nie było ❤ piszę o książce, której „uwaga” nie przeczytałam 😄 Tak, dobrze słyszycie 😁 nie mogę jednak czekać, aż to zrobię, bo będzie za późno może dla kogoś z Was, by ją kupić i fajnie spędzać przy niej czas.

Co mnie urzekło i przekonało? To, w jaki sposób czyta się tę książkę i kiedy 🙂 Zaczynamy już pierwszego grudnia, czyli codziennie jeden rozdział, a dokładnie dwadzieścia cztery i pół opowiadania.

To również niezwykły kalendarz adwentowy, dzięki, któremu razem z dziećmi możemy odliczać dni pozostałe do świąt, realizując ponadprzeciętne projekty. Znajdziemy w niej krok po kroku, jak napisać list do Mikołaja, zrobić kukiełki na palce, świąteczne kartki, prezenty, dekoracje i smakołyki. Podczas wspólnych zabaw będzie nam towarzyszyła myszka o imieniu Winston, razem z nią wykonamy ważną misję, przeżyjemy fantastyczne przygody i poznamy nowych przyjaciół.

Kilka zdjęć z pewnością przybliży wam klimat książki, ja po zobaczeniu zdjęć nie mogłam się oprzeć i musiałam kupić ją sobie 😉 i dzieciom 😊
Dodam jeszcze, że sama oprawa książki zachwyca, to zdecydowanie uczta dla oczu i mam nadzieję, że już wkrótce i dla uszu 😊

Takie cuda z @wydawnictwo_zielona_sowa ❤

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *