„O Wilku, który trafił do baśniowego lasu” oraz „O Wilku, który podróżował po świecie”.

26 października 2019

Wydawnictwo: Adamada

Autor: Lallemand Orianne

Oprawa: Miękka

Wiek: 2-5

Ilość stron: 32

Zły Wilk nam obcy z bajek nie jest 🙂 Czy ta seria pokaże go w całkiem nowej odsłonie 🤔

Jest to seria książeczek, które bardzo polecamy całą rodziną!!! Przygody Wilka to kolekcja wzruszających i zabawnych historyjek, doskonałych do wspólnego czytania i spędzania wspólnie miło czasu. W towarzystwie uroczego Wilka można słuchać i opowiadać, dzielić się emocjami oraz rozwijać wyobraźnię. Dzięki naszemu bohaterowi dziecko wiele się uczy. Są to zdecydowanie książeczki, które czyta się z lekko i przyjemnie. Kupując je, możesz być pewna, że się nie zawiedziesz i będą to idealne bajki dla dzieci. Przygody Wilka zauroczą dziecko, jak i rodzica, świetne książki z dodatkiem specjalnym, jakie nam oferują i z nich wynikają to przydatna wiedza.

Pozostaje jeszcze kwestia ilustracji 🙂 jak dla mnie są takie, jakie być powinny, zabawne, szalone i jedyne w samym rodzaju 🙂

„O Wilku, który trafił do baśniowego lasu” to zabawna i urocza historia o Wilku, który postanowił upiec szarlotkę na uroczysty podwieczorek z okazji nadejścia wiosny i niestety na postanowieniu się skończyło, bo zupełnie nie zna się na kuchni 🙂 Postanowił więc wyruszyć do lasu z nadzieją, że ktoś mu w tym niełatwym zadaniu pomoże. Udało się spotkać kilka znanych postaci bajkowych jak Czerwonego Kapturka, Babę-Jagę, Królewnę Śnieżkę…ale czy oby na pewno to wystarczyło, by zostać mistrzem szarlotki? Wiem jedno, nie zabraknie tu wspaniałych przygód.

„O Wilku, który podróżował po świecie” to urocza i pełna przydatnej wiedzy bajka o Wilku, który z nudów postanowił wyruszyć w podróż dookoła świata i zabierze nas tam ze sobą 😉 W Londynie, za swoje zachowanie zostaje wtrącony do lochu, na Madagaskarze spotyka rekina, w Egipcie Wilk o mały włos nie stał się obiadem krokodyla…

Cóż pozostaje mi powiedzieć, polecam bardzo i te książeczki ❤

W serii m.in.: „Wilk, który obchodził urodziny”, „Wilk, który bał się własnego cienia”, „Wilk, który chciał się zakochać”.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *