Tappi i awantura z Olbrzymem.

1 października 2019

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Autor: Marcin Mortka

Ilość stron: 32

Oprawa: Twarda

Kiedy usłyszałam o tej książce, pomyślałam, niech to kolejna, która musimy mieć 🤪 dopiero co lista książek do kupienia się zmniejszyła, po zakupie kilkudziesięciu książek (w tym tej), to znowu się powiększa 🙂 między innymi przez kolejną część przygód Tappiego. Z każdą kolejną książka, przekonujemy się, że warto!!!

Piękna, kolorowa, pełna magi, prawdy, ciepła publikacja, o której mogłabym pisać i pisać w superlatywach. Książka dużego formatu, solidnie odprawiona o niezwykłej treść i nietuzinkowej szacie graficznej. Można się zapomnieć i przenieść do świata Tappiego 🤗 Dopiero co zaczęliśmy ją czytać, a już mam wrażenie, że lada dzień i nie będziemy potrzebować książki, by opowiedzieć historię Tappiego 😂

Gdy w Szepczącym Lesie pojawia się groźny olbrzym, który chce rządzić lasem i jego mieszkańcami, jedyną osobą, która może coś na to poradzić jest Tappi. Jednak wiking przy olbrzymie jest taki malutki, że nie robi na nim żadnego wrażenia i zostaje wystrzelony jak z procy przez złośliwego i niechcianego gościa.

Chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zajrzyj do książki i pamiętaj, że nie tylko słowa są tu ważne. Jeśli będziesz wnikliwie wpatrywać się w ilustracje, ta opowieść stanie się bogatsza, ciekawsza i nabierze nowego znaczenia.

Kolejna książka, która nauczy dziecko, że przyznanie się do błędu i wyciągnięcie pierwszy ręki  to żaden wstyd, a przeprosiny to nie słabość, tylko siła oraz mądrość, na którą rzadko kogo stać, a szkoda, bo przenosić może góry 😍

Całą rodziną polecamy tę książkę!!!!

Jeden komentarz

  • Kuba 30 listopada 2019jako15:58

    Tappiego polecam każdemu dziecku. Wikking sprawdzi się w każdym domu. Książki towarzyszą dzieciom przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *