Tupcio Chrupcio

15 września 2019

„Dbam o zęby”, „Mówię prawdę”, „Umiem się dzielić”, „Miło jest pomagać”.

Wydawnictwo: Wigla

Autor: Eliza Piotrowska

Oprawa: Miękka

Wiek: 3-6

Ilość stron: 24

Tupcio Chrupcio to urocza myszka, która odkrywa świat, poznaje siebie, uczy się rozwiązywania problemów i radzenia sobie z trudnościami. Rezolutna myszka jak każdy przedszkolak musi zetknąć się ze sprawami, których jeszcze nie rozumie i zaakceptować zmiany, jakie w życiu go czekają.

Każdy przedszkolak dostrzeże w tych książeczkach to, że nie jest jedyny, który napotyka w życia nieprzyjemności, dzięki nim z pewnością je zaakceptuje bądź znajdźcie podpowiedź na rozwiązanie ich 🙂

Książeczek z perypetiami Tupcia jest tak wiele, że z pewnością pomogą Ci w rozwiązaniu niejednego problemu dziecka, wesprą w trudnej sytuacji bądź pomogą w niełatwym zadaniu.

Z Tupciem Chrupciem jest jak z Kicią Kocią 🙂 albo go kochamy, albo nie lubimy, ma tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Nam osobiście książki Tupcia Chrupcia przypadły jak najbardziej do gustu, nie na tyle, by mieć je wszystkie, ale na pewno na tyle by gościły u nas w domu. Cenimy je przede wszystkim za prawdziwość i realność. Sytuację są takimi, z jakimi na co dzień się spotkamy, kłótnie, radości, smutek, które znamy z doświadczenia, rodzina, której na sobie zależy, rozmawia ze sobą i miłość, która powinna gościć w każdym domu. Tak właśnie odbieram te książeczki 🙂

W serii m.in.: „Tupcio Chrupcio. Nie chcę się myć”, „Tupcio Chrupcio. Mama idzie do pracy”, „Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać”.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *