„Franklin”

7 września 2019

„Franklin mówi przepraszam”, ” Franklin i ukochany kocyk”, „Franklin mówi Kocham Cię”, ” Franklin uczy się współpracy”.

Wydawnictwo: Debit

Autor: Bourgeois Paulette

Ilość stron: 32

Oprawa: Miękka

Wiek: 3-7

Franklin jest uroczym i mądrym żółwiem, który nie boi się nowych wyznań, ale i również porażki. Nasz bohater nie wstydzi się również tego, że jeszcze nie wszystko wie, złości się niekiedy bez powodu i popełnia błędy, ale zawsze potrafi się do nich przyznać i przeprosić.

Franklin z pewnością nauczy dzieci, czym jest rodzina, miłość i przyjaźń, przybliży też m.in. takie pojęcia jak zaufanie, odwaga, odpowiedzialność czy rywalizacja.

 Franklin jest idealnym przykładem na to, że nie tylko on, ale każde dziecko ma lęki i zostaje poddane próbom dzieciństwa.

Każda z przygód „Franklina” jest pouczająca, zabawna oraz przybliżona do tych, które miewa każde dziecko, dlatego też może utożsamić się ono z Franklinem i szybko wyciągnąć wnioski 🙂

 Przygód z naszym bohaterem jest tyle, że z pewnością każdy rodzić znajdzie idealną dla swojego dziecka i problem, z którym aktualnie się musi zmierzyć 🙂

Warto sięgnąć po tę serię książeczek nie tylko ze względu na treść, ale i przyjemne dla oka ilustracje 🙂

Franklin nasz dziarski bohater porusza tematy, które nie są obce nam i naszym dzieciom.

 Sympatyczny Żółwik uczy i bawi jednocześnie.

Seria książeczek „Franklin” to świetna propozycja dla młodszych dzieci, które chętnie słuchają mądrych i zabawnych przygód, ale i również idealna dla starszych dzieci, które rozpoczynają naukę czytania 😀 Książki zostały napisane prostym, przyjemnym i łatwym językiem co sprzyja nauce, a przede wszystkim zachęca dziecko do samodzielnej nauki czytania.

Przedszkolaki będą miały świetną okazję, by zacząć przygodę nauki czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a starsze dzieci same przeczytają tekst, co ułatwiają im duże litery i umilają piękne ilustracje.

Warto też zauważyć, że w serii możemy wyróżnić trzy rodzaje sposobów ilustrowana tych książeczek  🙂

W serii znajdziecie m.in.: „Franklin boi się ciemności”, Franklin idzie do szpitala”, „Franklin czeka na siostrzyczkę”, „Franklin ma zły dzień”, „Franklin i kask rowerowy”.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *