Opowiedz mnie.

27 sierpnia 2019

Jouw verhaal.

Wydawnictwo: Babaryba

Autor: Madalena Matoso

Ilość stron: 32

Oprawa: Twarda

Wiek: Dla wszystkich

Opowiedz mnie to nic innego jak nasza historia wymyślona od początku do samego końca. Wybieramy drogę i zaczynamy opowiadać własną bajkę, decydujemy, kim będziemy i czym będziemy podróżować, gdzie się udamy i co będziemy robić, to wszystko zależy tylko od nas  🙂

Jestem wielką fanką książek nietuzinkowych, kreatywnych, interaktywnych, pobudzających wyobraźnię, zaskakujących, ciekawych, bawiących, rozwijających, a przede wszystkim zachęcających do wspólnej zabawy wszystkich członków rodziny. Ta publikacja jest nią zdecydowanie, jest to książka, której się nie czyta, a opowiada, jak sama nazwa wskazuje.

Jest publikacją, która daje nam wiele możliwości, by tworzyć bajki, o których nam się nawet nie śniło z małą pomocą 🙂 Każda strona oferuje nam coś do wyboru, pierwsza ze stron, która pozwoli nam zacząć bajkę, ma do wyboru dla nas jednego z pięciu bohaterów, zaś którym bohaterem będziemy zależy wszystko od nas. Na tej samej stronie znajdziemy, również pytania pomagające budować i tworzyć naszą bajkę. Opisujemy to, co widzimy, a po wyczerpaniu naszych pomysłów przechodzimy do kolejnej strony, gdzie historia sama dalej się tworzy naszymi słowami, za pomocą ilustracji i małych podpowiedzi.

Na każdej stronie wybieramy jedną z możliwości, znajdując tam wiele dodatkowych pytań,  czy też kombinacji, ale czy jesteś wstanie podjąć się wyzwaniu i zaufać swojej wyobraźni?
W książce czekają na Ciebie m.in. roboty, potwory, piraci, kosmici, gadający parasol, księżniczka, tajemnicze zamki, skrzynie pełne niespodzianek oraz miejsca, jakich jeszcze nie znasz, koniecznie daj się ponieść wyobraźni i bądź częścią własnej bajki.

Z tą książką nie da się nudzić, z nią przygoda nigdy się nie kończy. Labirynt nieskończonych możliwości czeka na Ciebie!!! Możesz być twórcą własnej bajki, czy to nie wspaniałe?! 😀

Polecam bardzo serdecznie!!!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *