Grę Memory pamiętacie? Gra umysłowa, gra pamięciowa i gra rodzinna (3w1)

24 sierpnia 2019

Kochani!!!

Dziś nie będę pisać o niczym, co was zaskoczy, o niczym nowym ten post nie będzie, zatem pytanie do was 😀 

Grę Memory pamiętacie? 🤔
 Mają ją wasze dzieci? 🤔

Wy pewnie pamiętacie ją z dzieciństwa 🙂

 Pośród tylu wspaniałych gier i niezwykłych możliwości można zapomnieć o prostych, niezawodnych i wspaniałych grach, grach, które nie kosztują wiele, bądź łatwo można zrobić je samemu, a pomimo to, tak łatwo przejść obok nich obojętnie, a szkoda, bo zamieniają nudę na bardzo miło spędzony czas, taką m.in. jest gra pamięciowa Memory.

Gra Memory niezwykle wpływa na rozwój dziecka, ćwiczy pamięć wzrokową, spostrzegawczość, uczy koncentracji i zabawy w zespole, poprawia refleks i koordynację ręka-oko, uczy, bawi i relaksuje, a przede wszystkim pogłębia więzi rodzinne. Gry umysłowe polecane są dzieciom od najmłodszych lat.

Gry memory bawią graczy bez względu na wiek. Sprawdzają się idealnie w domu, u lekarza, na wyjeździe, na placu zabaw i gdziekolwiek sobie wymarzycie 🙂 To tylko małe pudełko z mało wymagającymi zasadami więc zabrać je można wszędzie 🙂 Na zabicie nudy z pewnością gra pamięciowa Memory jest idealna.

Jest to propozycja dla rodziców dzieci w różnym wieku i o różnym temperamencie. A grę memory bez problemu możecie dobrać odpowiednio poziomem trudności do wieku waszych dzieci.

Macie? Lubicie?

 Poniżej link do nieco rozbudowanej wersji gry Memory, gry, którą dzieci wręcz uwielbiają „Potwory do szafy”.

I żeby za nudno nie było link pod tytułem „Dlaczego warto grać z dziećmi w gry planszowe?”

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *