CzuCzu Domino

15 sierpnia 2019

Domino jest tak znaną grą, że nie trzeba jej przybliżać nikomu, możemy jedynie wrócić z sentymentem do czasów gdy my byliśmy dziećmi i z miłą chęcią spędzaliśmy rodzinnie z nią czas, a teraz mieć okazję powtórzyć te piękne czasy i tworzyć nowe w towarzystwie naszych dzieci i męża 🙂

Domino obrazkowe + domino klasyczne + duże elementy.

Mnóstwo rozwijającej zabawy już w jednym pudełku! Obrazkowe domino dla maluchów to jednocześnie układanka i dwie wersje niezwykle lubianej gry.
Dopasowywanie i układanie dużych elementów ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, a przede wszystkim jest świetną zabawą!

Jak grać w CzuCzu Domino?

Podzielcie kafelki równo na graczy lub losujcie ze wspólnej puli. Na zmianę wykładajcie je i łączcie ze sobą odpowiednie połówki. W trudniejszej wersji dopasowujcie elementy z tą samą liczbą kropek. Wygrywa ten, kto pierwszy wyłoży swoje kafelki.

Świetna jako pierwsza gra, która nieźle trenuje rączki, idealnie zda się na prezent.

Solidne i kartonowe kafle z pewnością świetnie sprawdzą się fenomenalnie już u najmłodszych pociech. Duże elementy ułatwiają złapanie elementu podczas zabawy co daje dużo komfortu dzieciom, dzięki czemu nie zniechęcają się szybko. Dwustronne Domino posłuży nam na pewno na długo, wybierając strony z ilustracjami, wywołają uśmiech u młodszych dzieci zaś strona ze standardowym Domino zda się idealnie dla starszych. Jak sami widzicie Domino rośnie z nami 🙂

Polecam bawić się na dużej powierzchni jak podłoga czy też spory stół, by swobodnie móc układać elementy i miło spędzać czas:-)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *