Goliath Rybki Rekina

24 maja 2019

Gracz, który złapie najwięcej ryb wygrywa grę! Bądź czujny! Szybki Rekin czeka pod wodą, aby cię zaatakować!

Jak grać w grę:

Najmłodszy gracz zaczyna grę, a kolejni gracze wyznaczani są zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Podczas swojej tury rzucasz kością, aby wskazać, ile morskich stworzeń musisz złapać. Możesz wybrać dowolne stworzenia morskie, które chcesz, ale gdy już je złapiesz, musisz je podnieść. Jeśli po złapaniu wszystkich ryb nic się nie stanie, gra będzie kontynuowana. Kiedy rekin skacze, runda się kończy.

Wygrywa gracz, który złapał jak najwięcej ryb!

Bardzo dobra gra nie tylko dla dzieci, z pewnością cała rodzina będzie się dobrze bawić. Wyskakujący w górę rekin, który zamyka paszczę robi wrażenie nie tylko na najmłodszych. Ta gra podobnie jak Tomy przygody wesołego pirata trzyma w napięciu. Strach i niepewność towarzyszy przy każdym łowieniu, nigdy nie wiesz czy tym razem rekin nie zamknie paszczy z Twoimi rybami 🙂 dzieci mają ubaw z samej gry ale również i z dorosłych 🙂 wierzcie mi na słowo 😀

Gra zręcznościowa w którą bawić się może każdy 🙂 dla najmłodszych graczy złowienie morskiego stwora to duże wyzwanie i dużo śmiechu 🙂 Myślisz, że ta gra jest zbyt przerażająca!? Czy rekin, który wyskakuje niespodziewanie w górę i porywa nam ryby, naprawdę może podobać się dzieciom? Zdecydowanie tak 🙂 Przecież dziecko nie może mieć wszystkiego co spokojne i grzeczne 🙂

Wymagania wiekowe to minimum 4 lata, ale kto powiedział, że młodsze dzieci nie mogą próbować, my gramy z dzieckiem 3-letnim. Gdy młodsze dzieci próbujemy zarażać grami, to zasady bądź liczbę graczy również zmieńmy, jeśli istnieje taka potrzeba 😀 od 1-4 😀 nie oczekujmy, że zagrają jak w grze opisano 😉 Nasz syn ma niekiedy ochotę grać sam, czasem nie chce by tę przyjemność sprawienia, że rekin wyskoczy w powietrze i zamknie paszcze z rybkami, odebrał my ktoś inny 😀 i nie widzę w tym nic dziwnego, gdyż się świetnie bawi zarówno sam, jak i z nami. Nie chcemy na siłę uczyć go i uświadamiać, że za każdym razem grać trzeba z większą ilością ludzi, że gra to również zdrowa rywalizacja i akceptacja tego, że czasem wygrywamy, a czasem nie. Tak, tak wie to wszystko ale kto powiedział, że musi tak być za każdym razem 😀 Pewnie, nie jeden z nas pamięta jak za dziecka przegrana wzbudzała w nim złość i zmieszanie, nie jeden zapewne i do dziś ma problem z przegraną, przecież to nic miłego, więc nie oczekujmy od dziecka, że z nim będzie inaczej. Pozwólmy dziecku na własną rozgrywkę, własne zasady, przecież w tym wszystkim chodzi o to, by świetnie się bawił a z czasem gra samemu już nie będzie na tyle ekscytująca, co gra z innymi, i przyjedzie czas, że sam zaprosi nas do wspólnej zabawy 😀 Gry planszowe mają wywoływać uśmiech na twarzy dziecka i naszej i to chyba najważniejsze.

Informacje szczegółowe:

Wiek: od 4 lat
Ilość graczy: 2-4 osób

Zawartość opakowania:

  • Kostka do gry
  • Wędka
  • Zestaw naklejek
  • 12x rybki
  • 12x owoce morza
  • Instrukcja

Bardzo polecam tę grę, potrafi wywołać uśmiech na buzi najbardziej wymagającej osoby, rozbawi, zrelaksuje i rozładuje emocje u każdego.

Nigdy nie wiadomo kiedy rekin zaatakuje właśnie Ciebie ! Bądź czujny 😀

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *