Opowiedz mi…. Co jest pod ziemią

30 kwietnia 2019

Wydawnictwo: Wigla

Autor: Praca zbiorowa

Oprawa: Twarda, w całości kartonowa

Wiek: 3-5 lat

Opowiedz mi proszę, co jest pod ziemią. Co to za kamienie co się tak mienią, kto pracuje w kopalni, kto tunele kopie, co znajdziemy w studni i w głębokim wykopie?

Opowiedz mi, proszę….

Na każdej rozkładówce znajdziecie kilka pytań, które zachęcają dzieci do szukania, wskazywania, odpowiadania i nazywania poszczególnych obrazów.

 Osobiście uważam, że ta książka jest książką  bardzo specyficzną, o niecodziennej tematyce i być może z tego powodu nie miałam na nią żadnego  pomysłu, dlatego też nie przypadła mi za bardzo do gustu, za to synowi chyba tak, bo sięgał po nią chętnie 🙂 Wydaje mi się, że „ Pod ziemią„ Z powodu nietypowych i niecodziennych ilustracji sprawiła, że czas spędzany z nią był dla mnie męczący, ale z drugiej strony niestracony, pomimo iż ta książka nie wpasowała się w moje gusta, to uważam, że warto mieć taką pod ręką, właśnie ze względu na tematykę.

Ale przecież nie wszystko jest dla wszystkich 🙂  I to nie mnie ma się podobać a dziecku 🙂 i jak wspomniałam wyżej tak też się stało, warto sięgać po różnego rodzaju książeczki by naszemu dziecku dać jak największe możliwości poznawcze.

W serii: W powietrzu, Na ziemi, Pod wodą, Pod ziemią

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *