Rok w przedszkolu

6 kwietnia 2019

Wydawnictwo: WNK

Autor: Przemysław Liput

Oprawa: Twarda, cała kartonowa

Ilość stron: 28

Wiek: Dla przedszkolaka (4-6)

Cena: ok. 28 zł

Witajcie w naszym przedszkolu!

Tu się uczymy i bawimy. Staś interesuje się kosmosem i statkami kosmicznymi. Maciek marzy o tym, by zostać bohaterem. Zosia wiecznie coś gubi, a Maks najbardziej interesuje się dinozaurami. Poza Panią Anią naszą wychowawczynią są jeszcze pan Marcel i jego pies Bazyl. Dbamy też o kotkę Felkę, która lubi się ukrywać w różnych zakamarkach. Musicie poznać wszystkich i razem z nami się pobawić!

Książka na pewno spodoba się fanom serii książek na ulicy Czereśniowej, o jednej z nich pisałam wam już we wcześniejszym poście.

Gruba, kartonowa, dużego formatu, bardzo szczegółowa książka obrazkowa, czyli kolejna książka bez tekstu 🙂 angażuje rodzica, jak i dziecko w tworzeniu historii, która przedstawiona jest obrazowo. Dzieci uczą się opowiadać, ćwiczą spostrzegawczości oraz świetnie się bawią 🙂

Rok w przedszkolu zawiera dwanaście rozkładówek wprowadzających dziecko w życie przedszkolne. 
Dwie z nich są poświęcone prezentacji bohaterów, w tym przypadku przedszkolaków 🙂 Miesiąc po miesiącu uczestniczymy razem z nimi w zabawach, nauce, uroczystościach i świętach.

Za każdym kolejnym razem jak sięgniemy po książeczkę, spostrzeżemy na pewno coś, co wcześniej przeoczyliśmy.

Przeznaczona dla przedszkolaka (4-6) W naszym przypadku sprawdziła już się dużo wcześniej 🙂 Nasz syn mając dwa lata już świetnie się przy niej bawił, do dziś się nie nudzi a ma już rok więcej 🙂 wszystko zależy od waszych dzieciaczków.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *