Mały chłopiec Koloruj i układaj Ciężarówki

1 kwietnia 2019

🚒🚛🚜🚑

  • Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.
  • Autorzy:Alexis Nesme (ilustr.), Nathalie Belineau (pomysł), Emilie Beaumont (tekst)
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 8
  • Oprawa: Książka cała kartonowa
  • Wiek: 3-5

Książka, obok której nie przejdzie obojętnie żaden maluch. Tekst+puzzle+kolorowanka, czego chcieć więcej! 3w1 🙂 Książka zawiera trzy układanki, każda o innym stopniu trudności.

Wyjmij puzzle, pokoloruj obrazek i ułóż układankę według wzoru.

Dużym plusem tej książeczki jest to, że jest gruba, cała kartonowa do tego chyba wieczna 🙂 nie tak łatwo jej zniszczyć 😀 możecie uwierzyć bądź nie ale mój syn potrafi czasem kilkakrotnie wyjmować puzzle ( i niekonieczne zawsze wkładać je z powrotem) bawi się nią dość na tyle często, że ślady użytkowania powinny być już dawno, a do dziś nic się z nią nie dzieje, cały czas wygląda jak nowa. Każdy chłopak się w niej zakocha, przecież to książka o ciężarówkach 🙂 Bogata w kolory, którą można wykorzystać w różnorodny sposób. Przyda się podczas przygody nauki liczenia bądź kolorów.

„Mały chłopiec” to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych i obszernych serii wydanych przez autorkę Nathalie Belineau i Emilie Beaumont. Książki nie są kierowane wyłącznie dla jednej grupy wiekowej. Dzięki wielu publikacjom rodzice mogą wybierać literaturę odpowiednią do wieku i rozwoju ich pociech. Książeczki bawią, pobudzają wyobraźnię dzieci, zachęcają do dalszego oglądania i uczą.

Książka jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na drobne elementy zaś pod opieką rodzica ucieszy również i młodsze pociechy 🙂 tak było i w naszym przypadku.

W serii: Motocykle, Maszyny budowlane, Szukaj i znajdź, Łodzie i statki i wiele innych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *