Wiosna na ulicy Czereśniowej

26 marca 2019

Autor: Rotraut Sussane Berner

Wydawnictwo: Dwie siostry

Oprawa: Twarda, cała kartonowa

Ilość stron: 12

Wiek: 0-3, dla najmłodszych

Cena: ok 26 zł

Witam kochani!😘😘😘😀

 Dziś chciałam wam przybliżyć książkę Wiosna na ulicy Czereśniowej autorstwa Berner Rotraut Susanne, która skradła serca małych czytelników na całym świecie w tym nasze. 
Jest to piękna, barwna książka obrazkowa, dużego formatu, która pokazuje w zabawny sposób codzienne życie wielu bohaterów, właśnie Wiosną, bardzo szczegółowa, niezawierająca ani jednego słowa, pozwalająca na zabawę z dziećmi godzinami. Czy i wam uda się odnaleźć wszystkich? 🤔

Z własnego doświadczenia mogę wam powiedzieć, że książeczki obrazkowe to według mnie pozycja obowiązkowa na półce:-) u nas sprawdziła się tak, jak i kilka innych tego typu.😍

Dziecko już od najmłodszych lat uczy się koncentracji, skupienia, myślenia, zabawy, wyobraźni, logicznego myślenia, pamietania, pozwala poczuć się czytelnikiem, zanim jeszcze nauczy się czytać.

Wielu z nas widząc książkę obrazkową staje się nie ufna, bo według nas książka bez tekstu to książka bez treści :-/ nie ma nic bardziej mylnego, treść jest, ale zawarta w obrazkach 🙂 trzeba tylko uruchomić swoją wyobraźnię oraz logiczne myślenie, a nie patrzeć bezmyślnie na obrazki 🙂 Frajda dla dla wszystkich.

Kto z was ma ja w domu ?🤔😀

W serii: Lato, Wiosna, Jesień, Zima, Noc.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *